200 km

  • Sebastiano Casula (Belvì - NU)
  • Piero Manca (Olmedo - SS)
  • Giorgio Spiga (Marrubiu - OR)
  • Ivanoe Garau (Quartu Sant' Elena - CA)
  • Maurizio Piras (Villaperuccio - SU)
  • Freddy Van Brusselt (Trinità d'Agultu e Vignola - SS)
  • Michele Carbone (Quartu Sant' Elena - CA)
  • Stefano Lupini (Cagliari)
  • Barbara Urru (Assemini - CA)
  • Carla Scrugli (Quartu Sant' Elena - CA)
  • Francesco Pala (Sassari)
  • Ignazio Atzeni (Senorbì - SU)
  • Fabio Scanu (Tempio Pausania - SS)
  • Fabrizio Porcu (Assemini - CA)
  • Edmondo Argiolas (Sestu - CA)
  • Nicola Corona (Sanluri - SU)
  • Stefano Masala (Sanluri - SU)
  • Simone Piga (Sestu - CA)
  • Nicoletta Scoizzato (San Donà di Piave - VE)
  • Antonello Villa (San Donà di Piave - VE)
  • Alessandro Uccheddu (Terralba - OR)
  • Maurizio Oscar Aramu (Sarroch - CA)
  • Antonio Azara (Santa Teresa Gallura - SS)
  • Emanuele Marcias (Quartu Sant' Elena - CA)
  • Sebastiano Congiu (Senorbì - SU)
  • Enzo Paoletti (La Maddalena - SS)
  • Ottavio Manunta (La Maddalena - SS)
  • Efisio Corgiolu (Arbatax - NU)
  • Christian Noce (Calangianus - SS)
  • Claudio Casula (Senorbì - SU)
  • Andrea Costanzo (Terralba - OR)
  • Salvatore Cossu (Suelli - SU)
  • Federico Mongittu (Domus de Maria - SU)
  • Franco Manca (Sorgono - NU)
  • Roberto Fiorino (Sassari)
  • Giuseppe Demuro (Tempio Pausania - SS)
  • Dimitri Brundu (Perdasdefogu - NU)
  • Salvatore Mongili (Sassari)
  • Costantino Viola (Tempio Pausania - SS)
  • Monica Angioni (Elmas - CA)
  • Giovanni Canalis (Nulvi - SS)
  • Marco Lecca (Sinnai - CA)
  • Francesco Ambrosino (Calangianus - SS)
  • Giuseppe Maludrottu (Loiri Porto San Paolo - SS)
  • Umberto Angioni (Arborea - OR)
  • Marco Oggiano (Santa Maria Coghinas - SS)
  • Renato Cantara (Olbia - SS)
  • Lorenzo Puggioni (Thiesi - SS)
  • Giovanni Francesco Manca (Thiesi - SS)
  • Massimo Moro (Arzana - NU)
  • Nadia Cherchi (Cortoghiana - SU)
  • Domenico Pinna (Zeddiani - OR)
  • Istvan  Czilik (Varsavia)
  • Simonetta Cerquetti (Cortoghiana - SU)

 

  

160 km

  • Andrea Simbula (Muravera - SU)
  • Mauro Codonesu (Villaputzu - SU)
  • Federica Piras (San Giovanni Suergiu - SU)
  • Alessandro Siddi (San Giovanni Suergiu - SU)
  • Carlo Dessì (Quartu Sant' Elena - CA)
  • Claudio Boi (Selargius - CA)
  • Alfredo Panu (Cagliari)

 

  

100 km

  • Ivan Mereu (Sestu - CA)
  • Pier Stefano Abeltino (Tempio Pausania - SS)
  • Cristian Marcias (Terralba - OR)
  • Francesco Statzu (Terralba - OR)
  • Nicola Bianchi (Sennori - SS)
  • Antonio Salis (Terralba - OR)
  • Sandro Murgia (Terralba - OR)
  • Nazzaro Pau (Terralba - OR)
  • Lieven Loots (San Sperate - SU)
  • Sergio Oggiano (Tempio Pausania - SS)
  • Marcello Benini (Arborea - OR)
  • Luca Manca (Sassari)
  • Sergio Deias (Iglesias - SU)
  • Pierpaolo Aru (Iglesias - SU)
  • Cristian Murru (Ploaghe - SS)
  • Michele Sassu (Ittiri - SS)
  • Francesco Angotzi (Ozieri - SS)
  • Roberto Angius (Ittiri - SS)
  • Gianluca Angotzi (Ozieri - SS)
  • Federico Usai (Terralba - OR)
  • Marco Pinna (Terralba - OR)
  • Gianluca Urru (Sorgono - NU)
  • Franco Masia (Sorso - SS)
  • Enrico Gori (Arborea - CA)
  • Alessandro Picciau (Sestu - CA)

 

  

E-bike

  • 160 km - Giuseppe Maccioni (Assemini - CA)